• Vitality's

VITALITY’S - wszystko zaczyna się od nazwy, łączącej w sobie nierozerwalnie włoskie pojęcie piękna i mody. Co oznacza Vitality’s?

VITA - Wyraża energię życiową, która niesie ze sobą otwartości na innowacje i nowe technologie.

ITALITY - „Włoskie do kwadratu” – to co sprawia, że Włochy i Włosi są najbardziej znani na świecie pod względem dobrego gustu i stylu.

‘S - Coś ekskluzywnego, coś co posiadamy tylko my, co zakodowane jest w naszym DNA i pozwala nam się wyróżnić.

Dzięki swojej wieloletniej tradycji oraz doskonałej jakości zastosowanych formuł przy użyciu najnowszych technologii i dogłębnych badań, produkty są unikatowe i ekskluzywne, a marka Vitality’s znajduje się na szczycie włoskich marek rodzimych w sektorze kosmetycznym.

Zapraszamy do świata, w którym niepodzielnie króluje relaks i dobre samopoczucie. Świata produktów, rytuałów oraz zabiegów, które przekształcą Twoją łazienkę w prawdziwe SPA.

Odkryj linie produktów VITALITY’S

AQUA - Pielęgnacja

Świat rytuałów oferujących głębokie i wciągające doznania wellness z śródziemnomorskimi składnikami aktywnymi. Mieszanki przeciwutleniaczy otrzymywane z liści drzew oliwnych, pomarańczy i klementynki, wyciągi z komórek macierzystych jabłoni, cydr, łopian, dziurawiec, olej krokoszowy, proteiny jedwabiu, kukurydzy i ryżu czy wody termalne ze Spezzano to tylko niektóre aktywne składniki produktów VITALITY’S. Szeroki wachlarz produktów dedykowanych dla różnych rodzajów włosów, pozwala trafnie uderzyć w problem.

WEHO - Stylizacja

Wysokiej jakości produkty zapewniające doskonałe rezultaty, prosty i przejrzysty design. Szeroka gama pomocy w tworzeniu innowacyjnego, niestandardowego i trwałego wyglądu włosów z najlepszych salonów fryzjerskich.

INTENSIVE

Intensive to wyjątkowa seria pielęgnacyjno-lecznicza dla powstrzymania i zabezpieczenia włosów przed nadmiernym wypadaniem. Dzięki formule zawartej w kompleksie energetycznym Vitaproline i ekstraktowi z jałowca skutecznie stymulują i wzmacniają włosy przenikając w ich głąb aż po same cebulki. Wspomagają leczenie podrażnień i nadmierne pocenie skóry głowy.

FOR MAN

Linia kosmetyków dedykowana dla zadbanych mężczyzn obejmująca produkty do mycia włosów i ciała wzbogaconych m.in. o taurynę i aminokwasy naturalnie występujące w ciele, produkty do golenia i pielęgnacji brody, zawierające wysoce nawilżające i kojące oleje i witaminy.

Zobacz produkty marki Vitality's