• Le Cosmetique

Le Cosmetique - pielęgnacja z serca Podhala

Marka, której historia rozpoczęła się w 2011 roku w samym sercu Podhala. Le Cosmetique - łączy w sobie najlepsze rodzime tradycje z europejskimi standardami. Proponując szeroką gamę produktów - atrakcyjnych zarówno pod względem jakości, jak i ceny, z sukcesami podbija polski rynek salonów fryzjerskich.<\p>

Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji są wyrazem doskonałego balansu między tradycją – wyrażoną w składnikach i innowacyjnością, czyli zastosowaniem nowoczesnych technologii, by sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Pod hasłem „pielęgnacja z serca Podhala”, marka Le Cosmetique promuje rodzime produkty o europejskiej jakości.

Odkryj linie produktów Le Cosmetique

AMETHYST - Color Save

Seria kosmetyków zakwaszających, dedykowana do włosów koloryzowanych. Zapewnia włosom odpowiednie nawilżenie i odżywienie oraz trwały i wyrazisty kolor. Ponadto produkty zostały wzbogacone o zapach ekskluzywnych perfum, który z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

TURQUISE - Repair

Seria kosmetyków regeneracyjnych polecana w szczególności do włosów łamliwych, słabych, czy zniszczonych po zabiegach chemicznych. Ułatwia rozczesywanie, głęboko odżywia włosy, pozostawiając je jedwabiście gładkimi i lśniącymi.

BRILLIANT - Liss

Seria kosmetyków pielęgnacyjnych przeznaczona do falujących się, puszących i niezdyscyplinowanych włosów. Pozwala okiełznać niesforne kosmyki i uzyskać gładką, lśniącą taflę, bez utraty objętości. Wzbogacone o zapach ekskluzywnych perfum.

BEL HOMME - Styling

Linia profesjonalnych produktów do stylizacji włosów. To właśnie dzięki nim możesz wyczarować na głowie najbardziej wyszukane fryzury i perfekcyjnie utrwalić efekty swojej pracy. Z marką Le Cosmetique odkryjecie nową jakość stylizacji, dzięki gamie produktów ułatwiających i usprawniających codzienne układanie włosów.

Lakiery hybrydowe

W ofercie marki Le Cosmetique znajdziecie również profesjonalne lakiery hybrydowe do utwardzania w lampie UV i LED, dostępne w szerokiej gamie kolorów. Lakiery charakteryzują się długą trwałością i wysoką zawartość pigmentu, dając efekt doskonałego krycia. Dzięki rozszerzonej ofercie o profesjonalne narzędzia i produkty do pielęgnacji paznokci stworzysz studio manicure we własnym domu. <\p>

Zobacz produkty marki Le Cosmetique