• Togethair

logo-tegethair-duze.png

 

TOGETHAIR to młoda, prężna, włoska marka, która na nowo definiuje pojęcie współczesnego fryzjerstwa, teraz w zasięgu Twojej ręki.

Osoby i ich pasje. Włosy, tendencje, moda, styl. Nowy sposób na bycie razem. Togethair® narodziło się właśnie z idei, myśli, która zaskakuje Cię w nieoczekiwanym momencie. Dziel się emocjami, najprostszymi drobiazgami, codziennymi gestami. Dostrzeż, że natura jest we wszystkim, co cię otacza.

kosmetyki-do-pielegnacji-wlosow-nhc-spa-marki-togethair.jpg


Odkryj trzy linie TOGETHAIR


NHC SPA TREATMENTS

Profesjonalna pielęgnacja.

Zamknij oczy. Poczuj dawne zapachy i aromaty. Otul się jedwabistym dotykiem… i daj się ponieść emocjom. Rumianek, pokrzywa, rzeżucha, migdały, kwiaty hibiskusa, adiantum i owoce cytrusowe. Teraz otwórz oczy. To Morze Śródziemne, które poprzez swoje sugestywne obrazy, florę i wodę morską stanowi inspirację dla naszej linii zabiegów do profesjonalnej pielęgnacji włosów.

NEW FINISH CONCEPT

Naturalna stylizacja

Szesnaście produktów, idealnych by przeżyć nowe emocje. Sensualny design, który oddziałuje na dotyk i wzrok, przyjemne i orzeźwiające nuty zapachowe, nieodzowny dotyk „Matki Natury”, dzięki któremu wzniesiesz się na wyżyny kreatywności... godnej standing ovation!

PURE COLOR

Maski koloryzujące

Magia kolorów. Refleksy i odcienie spotykane każdego dnia. W mieście. W przyrodzie. Są towarzyszami podróży, cieszącymi nasze oczy. Rozbłyski intensywnego koloru i pastelowe niuanse. Nieskończone kombinacje, wywołujące uśmiech i podkreślające Twoją osobowość. Sześć odcieni Color Hair Mask pozwala ożywić kolor pomiędzy jedną koloryzacją a kolejną, zapewniając nawilżenie i odżywienie włosom dzięki dobroczynnym właściwościom oleju mongongo.


TOGETHAIR - Meet the nature


togethair-natural.jpg

  • Uważamy staranną selekcję składników oraz przestrzeganie łańcucha produkcyjnego za zasadniczą część procesu twórczego. Używamy wyłącznie składników pozyskiwanych z roślin lub ich części, które mogą być przekształcone w drodze procesów fizycznych lub chemicznych

 

  • Poddajemy nasze produkty testom dermatologicznym, aby sprawdzać ich działanie na skórę. Dobra tolerancja skórna gwarantowana jest laboratoryjnymi protokołami kontrolnymi.

 

  • Ograniczamy śladową zawartość Niklu, Kobaltu i Chromu już na etapie selekcji składników oraz w procesie produkcyjnym. Deklarujemy, że produkt jest tested, a nie free, aby zapewnić najwyższą przejrzystość, ponieważ w drodze badań naukowych gwarantujemy próg zawartości poniżej 0,0001%.

 

  • Nie stosujemy w recepturach produktów roślinnych pochodzących z upraw modyfikowanych genetycznie. Wyłączyliśmy z użytku parabeny i oleje mineralne, aby zapobiec reakcjom alergicznym, chorobom skóry oraz działaniu komodogennemu na skórę.

Zobacz produkty marki Togethair