• NHC SPA 2.0. - NOWOŚĆ

Polska premiera NHC SPA 2.0. by Togethair - naturalne kosmetyki fryzjerskie do włosów

95% składników naturalnych. Czy da się umieścić ich jeszcze więcej w profesjonalnych, fryzjerskich kosmetykach?

Już ponad 10 tysięcy Kobiet wypróbowało profesjonalne kosmetyki do włosów marki Togethair. Tysiące z nich wraca do nas każdego miesiąca by uzupełnić swoje zapasy naturalnych szamponów, odżywek i masek do pielęgnacji swoich włosów.

Togethair, jako marka z tradycjami zioło leczniczymi lubi słuchać fryzjerów i klientów z całego świata, podążać za ich głosem oraz za naturalnymi trendami – dlatego kategoria produktów do pielęgnacji włosów NHC SPA staje się jeszcze lepsza. Jeszcze bardziej naturalna.

 

Naturalne fryzjerskie kosmetyki do włosów: naturalne szampony, naturalne odżywki do włosów, naturalne maski do włosów bez parabenów i SLSów

 

Rozkochaj się jeszcze mocniej w kosmetykach Togethair. Masz w końcu ku temu kilka dodatkowych powodów.

Po pierwsze

Do tej pory mogłaś cieszyć się 95% zawartością naturalnych składników roślinnych w kosmetykach do pielęgnacji swoich włosów. Od dziś Togethair NHC SPA 2.0. to aż 97, a nawet 98 procent naturalnych, roślinnych składów. Informację znajdziesz z przodu na etykiecie.

Jak to możliwe? Więcej natury, a ciągle ta sama pojemność?

Po drugie

Od tej pory nie znajdziesz w szamponach SLS i SLES a w maskach i odżywkach do włosów żadnych silikonów (za wyjątkiem tylko dwóch odżywek II-fazowych). Wszystkie te składniki zostały podmienione naturalnymi substancjami o tych samych właściwościach. Sprawiło to również, że konsystencja niektórych produktów stała się jeszcze bardziej kremowa i delikatna.

Po trzecie

Technologia przyniosła nam nowe możliwości i rozwiązania - ekologiczne opakowania. Choć takie same to teraz tworzone są z odzyskiwanego plastiku na drodze recyclingu. Dzięki odpowiedzialnym użytkownikom, którzy segregują swoje odpady, my możemy je ponownie wykorzystać, chroniąc naturę przed zaśmiecaniem. Pamiętaj by po zużyciu swoich szamponów, odżywek czy masek do włosów zawsze wrzucić puste opakowania do odpowiedniego pojemnika.

Po czwarte

Pozostając przy opakowaniach, zwróć uwagę na zastosowane ulepszenia. Dozownik w szamponie (250ml) lub pompkę w odżywce (250ml). Dzięki nim aplikacja produktu stanie się łatwiejsza, a Ty zużyjesz go mniej. W ten sposób oszczędzasz Ty i przyroda.

Pamiętaj, że kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów Togethair nie zawierają parabenów, olejów mineralnych i GMO. Kosmetyki testowane są dermatologicznie i na obecność pierwiastków - niklu, chromu kobaltu. Nie mówimy, że w ogóle nie ma ich w składzie, ale dzięki testom zapewniamy Cię, że ich zawartość jest mniejsza niż 0,0001% w produkcie.


Wypróbuj i poznaj!

Chyba nie trzeba mówić więcej aby przekonać Cię, że warto! No chyba, że… Oczywiście! Czas przemienić słowo w czyn i wypróbować nowe produkty! Ciężko oddać słowami świat zapachów, zamkniętych w butelkach serii NHC. A dotyk? Co z dotykiem? Słowo SPA nie znalazło się w nazwie linii przypadkowo. O tym przekonasz się wyłącznie próbując. W swoim domu, lub w dobrym salonie fryzjerskim!

Czas na twoja opinię!