Czy wiesz, że w Polsce każdego dnia 50 kobiet dowiaduje się o raku piersi? Codziennie zaś, 15 kobiet przegrywa z nim walkę. Dlatego wspólnie z nami możesz pomóc Amazonkom w tej nierównej walce o zdrowie i życie. Jak możesz wspomóc naszą akcję charytatywną?
Być może nowotwór złośliwy piersi nigdy Ciebie ani nikogo z Twojej rodziny nie dotyczył, ale czy wiesz, że rocznie aż około 19 tysięcy kobiet słyszy tą straszną diagnozę? Prócz odpowiedniego leczenia, taka sytuacja wymaga również wsparcia psychologicznego i rehabilitacyjnego po przejściu choroby.  

Dlatego powstała akcja charytatywna „Rak your hair” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Podhalańskich Amazonek, które na co dzień wspiera kobiety podejmując szereg działań profilaktycznych, psychologicznych oraz rehabilitacyjnych.

Rak Your Hair. Le Cosmetique kontra rak piersi

 

„Wygrałyśmy z rakiem bo trzymamy się razem”

Tak mówią o swojej inicjatywie twórczynie i uczestniczki programów Stowarzyszenia Podhalańskich Amazonek. Jako organizacja pożytku publicznego, wspólnie organizują:

  • spotkania z psychoonkologiem
  • rehabilitację poprzez gimnastykę i drenaż limfatyczny
  • warsztaty nauki samobadania na fantomach piersi
  • warsztaty informacyjne dla dziewczyn ze szkół średnich

Trzymaj się razem z nami i wspieraj Amazonki w nierównej walce z nowotworem. Pokaż, że temat nie jest Ci obcy.

Jak możesz wesprzeć naszą akcję charytatywną?

Przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę . W każdej przesyłce jaką otrzymacie z naszego sklepu z kosmetykami do włosów, prześlemy dla Was piękną scrunchie – gumkę lub opaskę-gumkę, które skradły wiele serc dziewczynom na instagramie.

 

Co zrobić dalej? W myśl naszego hasła Rak Your Hair – zakołysz włosami

1. Załóż gumkę na włosy, zrób zdjęcie lub filmik i zamieść je na swoim profilu instagramowym.

2. Oznacz nas @le_cosmetique i wpisz w opisie #rakyourhair

 

Z każdego zdjęcia/filmiku jakie prześlecie na IG, my wpłacimy 2 złote na rzecz Stowarzyszenia Podhalańskich Amazonek.

Dodatkowo, raz w miesiącu wybierzemy najlepsze zdjęcie/filmik i nagrodzimy autorkę voucherem o wartości 100 zł na zakupy na www.lecosmetique.pl

Wyglądaj pięknie, baw się dobrze, wspomóż inne dziewczyny i wygraj nagrodę.

Jak jeszcze możesz pomóc?

Możesz sama wybrać i zakupić jeden ze wzorów scrunchie jakie przygotowaliśmy. Z każdej zakupionej sztuki, również przekażemy 2 złote na ten cel charytatywny.


Boskie scrunchies kupisz tutaj -> KLIKJeśli chcesz się więcej dowiedzieć o Stowarzyszeniu Podhalańskich Amazonek wejdź na stronę: http://www.amazonki.podhale.pl/

Dane beneficjenta akcji:
Stowarzyszenie Podhalańskich Amazonek

Organizacja Pożytku Publicznego
KRS: 0000 42 59 49
34-400 Nowy Targ
Kopernika 12