Czy wiesz dlaczego ważnym etapem pielęgnacji włosów jest nakładania odżywki lub maski po umyciu włosów? Przeczytaj nasz krótki tekst na ten temat i włącz te produkty do rutynowej pielęgnacji a efekty poczujesz już od pierwszego razu. Pamiętaj by przy ich wyborze kierować się składem. Naturalnym składem.

Dlaczego używać odżywki lub maski po myciu włosów:

  1. Odżywka lub maska z tej samej linii co szampon wzmocni i utrwali pozytywne działanie składników na włosy. Dzięki temu poczujesz po krótkim czasie, że włosy stają się bardziej odżywione i wyczuwalnie zdrowsze.
  2. Stosowanie odżywek lub masek zapobiega ich łamliwości, mechanicznym uszkodzeniom a także ich wyrywaniu podczas rozczesywania. Ma to szczególne znaczenie przy długich lub gęstych włosach. Włosy staną się bardziej elastyczne i tym samym bardziej odporne na uszkodzenia.
  3. Odżywki spełniają ważną funkcję zabezpieczającą włosy przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, ponieważ pozostawiają na ich powierzchni ochronny film.
  4. Pozbywasz się kłopotu puszenia włosów. Na dodatek włosy stają się bardziej elastyczne a tym samym podatne na stylizację. Są gładsze, bardziej błyszczące, po prostu ładniejsze.
  5. Dzięki stworzonemu na powierzchni włosa ochronnemu filmowi, odżywki i maski sprzyjają utrzymaniu odpowiedniej wilgotności we włóknie włosa. Zależnie od ich przeznaczenia, silniej niż szampon odżywiają go i regenerują.
Przekonaj się jaką moc niesie włączenie tych produktów do codziennej pielęgnacji włosów. Szczególnie gdy czujesz, że Twoje włosy są osłabione, pozbawiano objętości czy zniszczone.

Wyszliśmy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy zestawy szampon + odżywka lub maska, abyście się mogły o powyższych efektach przekonać na własnym włosie. Wszystkie zestawy zakupicie w promocyjnych cenach.