• Nea Spa

Neà SPA - Najlepszy owoc Biotechnologii

Neà SPA - marka, która powstała w wyniku zaawansowanych badań naukowych Laboratoriów Farmen, jest nową, profesjonalna linią, odpowiadającą oczekiwaniom nowoczesnej kobiety, która pragnie odzyskać młody wygląd dzięki najbardziej innowacyjnej biotechnologii PhytoCellTec™.

Neà SPA, oparta na najnowszych odkryciach w zakresie komórek macierzystych, zawiera dużą ilość roślinnych komórek macierzystych ze słynnej odmiany jabłek Uttwiler Spätlauber, które charakteryzują się wyjątkową i niepowtarzalną żywotnością i nie tracą swej świeżości. Ta właśnie cecha może być z powodzeniem zastosowana przy pielęgnacji skóry twarzy i ciała, ponieważ w ukierunkowany, skuteczny i definitywny sposób zwalcza progresywną degradację komórek.

Neà SPA to profesjonalna marka dedykowana salonom kosmetycznym i obiektom spa&wellness, teraz w zasięgu Twojej ręki.

Poznaj produkty Neà SPA

Neà SPA dla skóry ciała - to wyselekcjonowane produkty do walki z cellulitem, wspomagające nawilżanie, ujędrnianie, wyszczuplanie i eksfoliację skóry ciała kobiety. Zawarte w nich innowacyjne formuły PhytoCellTec™ oraz aktywne, roślinne składniki są łatwo absorbowane w głąb warstw skóry. Wzmacniają tkanki i poprawiają krążenie.

Neà SPA dla skóry twarzy - profesjonalne kosmetyki o dopasowanym działaniu do różnych rodzajów cery, potrzeb i problemów skóry twarzy. W ofercie odnajdziesz produkty wysoko nawilżające z kwasem hialuronowym, przeciwzmarszczkowe, oczyszczające czy rozjaśniające koloryt skóry twarzy.